Сьогодні світ футболу важко уявити без беттінгу – спортивних ставок. Особливо це стосується великих турнірів, які можуть подарувати не лише яскраві емоції від улюбленої гри, а й хороший заробіток. Погляньмо на можливості отримати додаткові кошти від футболу разом з компанією ВБЕТ.

Ставки – це баланс ризику та розрахунку / Фото з соцмереж

Реєстрація

Створити аккаунт на сайті просто – після кліку на кнопку "Реєстрація" потрібно ввести дані в декілька полів. Декілька кроків – і перед вами відкривається світ ставок на спорт.

Вітальний бонус

Кожен новий користувач отримує вітальний бонус на першу ставку до 3000 гривень. Окрім того, надалі будуть доступні й інші бонуси, наприклад, у вигляді фрі-спінів в casino online. ВБЕТ турбується про те, щоб гравці отримували максимум можливостей.

Bet (ставка)

Гравець обирає результат події, який, на його думку, є найбільш ймовірним. Після цього він підтверджує свій вибір, роблячи ставку саме на цей результат.

ЛЧ став турніром футбольних сенсацій / Фото з соцмереж

Сума ставки та банк

Сума ставки – це ті гроші, які гравець поставив на те, що відбудеться обраний ним результат. Банк – це всі гроші на рахунку гравця.

Правильний розподіл банку – основа успішної гри. Експерти та професіонали рекомендують робити ставки на суму від 2 до 10% від загального банку. Лише терпіння та дотримання правил приведуть до втішного результату.

Коефіцієнти

Коефіцієнт – це число, на яке множиться сума ставки гравця у випадку, якщо вона "зіграла". Наприклад, якщо ви поставите 100 гривень на подію, коефіцієнт якої становить 1,50, то у разі виграшу на ваш рахунок буде зараховано 150 гривень: 100, які ви поставили, та 50, які ви виграли. Маленькі коефіцієнти не гарантують більшої ймовірності перемоги, тому успішні ставки на спорт – це баланс ризику та розрахунку.

Результати: П1, П2, Н, Тотал

У футбольному матчі може бути три результати: перемога господарів (П1), нічия (Н) та перемога гостей (П2). Зазвичай кожен футбольний глядач має "чуйку", як саме завершиться поєдинок, тому для таких випадків саме такі варіанти ставок будуть оптимальними. Окрім того, ці опції дозволяють успішно грати навіть з мінімальними знаннями про гру.

Ще один поширений варіант – тотал (кількість голів, яка забита у матчі). Він дозволяє зробити свій прогноз на те, скільки команди заб'ють впродовж гри. Є дві розвилки: тотал більше (ТБ) та тотал менше (ТМ). Якщо ми оберемо ставку ТМ2, то отримаємо виграш, якщо у грі не буде забито голів або лише один та повернення коштів, якщо голів буде 2. А вже варіант ТБ2,5 дозволить нам забрати виграш лише в тому випадку, якщо у грі буде 3 або більше голів. Більший ризик – більший виграш.

На які команди звернути увагу у наступному турі Ліги чемпіонів

Манчестер Юнайтед після приходу Кріштіану Роналду став справжньою машиною для перемог. За перемогу манкуніанців над Аталантою Vbet пропонує коефіцієнт 1,90. Маліновський та інші хлопці Гасперіні – бойовий колектив, тому ТБ 2,5 з коефіцієнтом 1,53 теж виглядає привабливим варіантом.

Омріяний трофей / Фото з соцмереж

ПСЖ з Мессі – ще один претендент на перемогу в турнірі, перед яким не встояв Манчестер Сіті Гвардіоли. РБ Лейпциг багато атакує та забиває, тому й тут ТБ 2,5 з коефіцієнтом 1,50 виглядає привабливо.

Київське Динамо поїде до Барселони. Блаугранас зараз далеко не найкращій формі, тому ризик невеликою сумою на П2 з коефіцієнтом 11 виглядає цілком виправданим.

Шахтар у минулому сезоні двічі перемагав Реал. У двох перших матчах "гірники" не забивали, тому існує висока ймовірність, що їх таки "прорве", та й Реал після фіаско з Шерифом буде йти вперед – ТБ 2,5 з коефіцієнтом 1,61.

Шериф став справжньою сенсацією ЛЧ, обігравши Шахтар та Реал. Інтеру буде нелегко, та й голів навряд чи буде багато – ТМ 4 з коефіцієнтом 1,50 здається виваженим рішенням.

Мюнхенська Баварія просто знищує суперників у ЛЧ. Звісно, за Романа Яремчука вболіватиме вся Україна, але зупинити "роттен" Бенфіці навряд чи вдасться – П2 та коефіцієнт 1,46.

Борусія Дортмунд зіграє проти Аякса. Команди настільки нестримні, що робити прогноз на результат матчу – дуже ризиковано. А от кількість голів сумнівів майже не викликає – ТБ 2,5 з коефіцієнтом 1,50 дуже приваблива опція.